اسب آبی تیره پوست لیبرال سال گذشته نزدیک به 140 میلیون دلار سرمایه جمع کرد

[ad_1]

سازمانهای سیاسی غیرانتفاعی مانند شانزده و سی صندوق معمولاً قبل از جمع آوری کمکهای مالی در طول انتخابات میان دوره ای یا ریاست جمهوری ، در سالهای تعداد عجیب و غریب ، بین انتخابات سراسری ، کاهش مشارکت دارند. شانزده و سی صندوق نیازی به ارائه اظهارنامه مالیاتی با جزئیات عملیات کلی خود در سال جاری تا پایان سال 2021 ندارند ، اما جمع آوری سریع سرمایه در سال 2019 می تواند هزینه های هنگفتی را برای این گروه در سال 2020 به همراه داشته باشد.

آنا مازولیا ، محقق مرکز سیاست های پاسخگو ، گفت: “این نشان می دهد که آنها تحت دولت ترامپ چقدر رشد کرده اند.” “جالب خواهد بود که ببینیم آنها با دولت بایدن چه می کنند ، زیرا آنها واقعاً در این نقش مقاومت پیشرفت کرده اند. آنها واقعاً دوره جدیدی از پولهای تاریک پیچیده را آغاز کردند. “

در حال حاضر ، اعلامیه های عمومی نشان می دهد که صندوق شانزده سی بیش از 40 میلیون دلار به super-PAC ها و سایر گروه های دموکرات فدرال در سال 2020 کمک کرده است ، ده برابر بیشتر از کمک های خود به super-PACs در 2018 ، و اضافی میلیون ها دلار برای سطح سیاسی در گروه های دولتی و سازمان های اندازه گیری.

مدیر اجرایی در بیانیه ای گفت: “در سال های 2019 و 2020 ، بسیاری از اهداكنندگان مجبور شدند كه هرگز برای حمایت از دموكراسی و پیشرفت اهداف مترقی ما ، از جمله برخی از آنها كه قبلاً از جمهوری خواهان حمایت می كردند یا درگیر سیاست نبودند ، بدهند.” مدیر صندوق شانزده سی امی کورتز.

بیش از نیمی از پول شانزده سی صندوق فقط از سه منبع ناشناس در سال 2019 تأمین می شود: یک اهدا کننده بیش از 33 میلیون دلار ، دیگری 29.3 میلیون دلار و سومی 12.1 میلیون دلار کمک مالی کرده است. دلار چهار شرکت کننده دیگر در سال 2019 بین 5 تا 10 میلیون دلار و 11 نفر دیگر حداقل 1 میلیون دلار پول داده اند. در مجموع ، این 18 اهدا کننده بیش از 127 میلیون دلار – بیش از 90 درصد از کل درآمد شانزده وجوه سال گذشته – اهدا کردند.

در بیانیه ای ، كورز گفت كه صندوق شانزده سی از قوانین جدیدی حمایت می كند كه مستلزم افشای اهداكنندگان برای گروههای سیاسی است ، اما در این بین قصد دارد بدون افشای اهداكنندگان به جمع آوری و هزینه كردن پول خود ادامه دهد.

کورز گفت: “ما برای اصلاح سیستم مالی فعلی مبارزات انتخاباتی لابی کرده ایم (از طریق منابع انسانی 1) ، اما به همان اندازه متعهد به پیروی از قوانین موجود برای تسطیح شرایط بازی در این انتخابات هستیم.”

طبق اظهارنامه مالیاتی شانزده و سی صندوق در سال 2019 به بیش از 100 سازمان مختلف لیبرال 65 میلیون دلار کمک مالی اعطا کرده است. بیش از یک چهارم این پول (16.5 میلیون دلار) به موسسات غیرانتفاعی محلی اختصاص داشت که سال گذشته ظهور کردند و پول زیادی را صرف حمله به سناتورهای جمهوری خواه برای انتخاب مجدد به کشورهای مهم در میدان جنگ در سال 2020 کردند.

شانزده سی صندوق حدود 4 میلیون دلار وجه نقد به Maine Momentum ، Rocky Mountain Values ​​و Advancing AZ در سال 2019 و همچنین 2.9 میلیون دلار به Iowa Forward و 1.75 میلیون دلار به Piedmont Rising ، گروه هایی که میلیون ها خرج کرده اند ، داده است. حمله سنس سوزان کالینز (R-Maine) ، کوری گاردنر (R-Colo.) ، Martha McSally (R-Ariz.) ، Joni Ernst (R-Iowa) و Thom Tillis (RN.C.) در سال 2019 به عنوان آماده برای انتخابات 2020. طبق گفته AdImpact ، یک شرکت ردیابی تبلیغات ، در آریزونا ، کلرادو و آیووا ، شانزده سازمان بودجه بزرگترین تبلیغ کننده در این رقابت های سنا در سال 2019 هستند.

بر اساس پایگاه داده های تبلیغات دیجیتال AdImpact و دیجیتال ، این پنج گروه در مجموع 17.3 میلیون دلار صرف خرید تلویزیون ، رادیو ، گوگل و فیس بوک برای تبلیغات در سال های 2019 و 2020 کرده اند که نشان می دهد صندوق سیزده سی سی منبع اصلی تأمین اعتبار اکثر گروه ها است. ، با وجود نام های محلی و اثر انگشت. این تبلیغات عمدتاً سناتورهای GOP را به گرفتن پول از نرخ سود ویژه و کشتن سوابق رای گیری در مورد سلامتی و مالیاتی آنها متهم می کند.

گاردنر و ماکسالی در ماه نوامبر مسابقه را از دست دادند ، در حالی که کالینز ، ارنست و تیلیس در انتخابات مجدد پیروز شدند.

رسوایی های تبلیغاتی اولیه علیه سناتورهای آسیب پذیر ، یک بار مشخصه یک شبکه دیگر “پول تاریک” بود: شبکه محافظه کار کوچ ، که میلیون ها نفر را به حمله به سناتورهای در معرض خطر دموکرات در سال 2013 و اوایل 2014 قبل از از دست دادن اکثریت دموکرات ها در انتخابات سنا 2014

سایر کمک های مالی صندوق سیزده سی در سال 2019 شامل بیش از 10 میلیون دلار برای سلاح های لیگ محافظه کار و یک میلیون دیگر برای سایر گروه های زیست محیطی است. یک میلیون دلار به تعاونی جنبش پرداخت شد ، که به گروههای چپ کمک می کند داده ها را به اشتراک بگذارند و تلاش های عمیق تحقیق را تشویق می کنند. و صندوق شانزده سی بیش از 7 میلیون دلار به America Votes ارسال کرد که به عنوان “نقطه کانونی جامعه مترقی” توصیف می شود.

سهیل مهروترا ، سخنگوی ملی America Votes در بیانیه ای گفت: “ما تأثیر این سرمایه گذاری ها را در رای گیری پستی تاریخی ، رای گیری زودهنگام و میزان مشارکت رای دهندگان در سال 2020 مشاهده کرده ایم و امیدواریم که تلاش ها برای حفظ مشارکت بالا ادامه یابد.”

شانزده صندوق نیز در سال 2019 ، 9.3 میلیون دلار به North Fund ، یکی دیگر از سازمانهای غیردولتی مستقر در DC که یکی از بازیگران اصلی در اقدامات دولت برای اندازه گیری خبرنامه ها و سایر پروژه ها در سال 2020 ، از جمله تبلیغات دولتی بود ، کمک مالی کردند. DC. صندوق شمال بیش از 5 میلیون دلار به کمپین قانونی ماری جوانا در مونتانا در سال 2020 ارسال کرده است ، طبق مبارزات مالی دولت ، و بیش از 4 میلیون دلار در تلاش برای گسترش Medicaid و تغییر قوانین اخلاقی و توزیع مجدد در میسوری سرمایه گذاری کرده است. . در کلرادو ، صندوق شمال بیش از 7 میلیون دلار برای مبارزه با انتخابات اختصاص داده است ، عمدتا برای مبارزه با محدودیت های سقط جنین و حمایت از مرخصی استحقاقی پزشکی و خانوادگی.

علاوه بر اعطای کمک مالی ، شانزده سی صندوق 33.7 میلیون دلار دیگر به طور مستقیم در سال 2019 هزینه کرد ، از جمله میلیون ها نفر برای لابی ، خدمات حقوقی و تبلیغات برای گروه های “با حمایت مالی” – سازمان های غیر انتفاعی که به عنوان تجارت فعالیت می کنند نام های تحت عنوان شانزده سی صندوق ، که خدمات اداری و حقوقی را به سازمان ها ارائه می دهد.

گروه های برجسته ای که به عنوان سلاح صندوق شانزده و سی تأسیس شده اند شامل گروه عدالت محور کانون عدالت متمرکز بر عدالت است که با نامزدهای قضایی ترامپ مخالف است و رأی دهنده سلامت که جمهوری خواهان را برای پاسخگویی تحت فشار قرار می دهد. از ویروس کرونا و سایر موارد بهداشتی در سال 2020. بر اساس ثبت شرکتهای DC ، صندوق شانزده و سی وجهی 38 نام تجاری ثبت شده فعال دارد که بر روی موضوعاتی از جمله امنیت انتخابات ، مراقبت های بهداشتی ، مالیات و موارد دیگر تمرکز دارد.

شیوه حمایت مالی به گروههای جدید اجازه می دهد تا به سرعت رشد کنند ، زیرا Sixteen Thirty Fund می تواند از عهده کارهای اداری مانند قانونی ، انطباق و کارهای حسابداری برای گروه هایی که تحت نظر آن کار می کنند ، باشد.

کورز گفت: “این یک مدل بسیار موفق برای انجام کارهای بزرگ خیلی سریع است.” “و این در دوران ترامپ بسیار مهم بود ، زمانی که چالش ها و مشکلات جدیدی وجود داشت که مردم قبلاً درباره آنها فکر نکرده بودند یا با آنها برخورد نکرده بودند ، یا در دوره ویروس کرونا ، جایی که هشت ماه قبل از انتخابات ما با این واقعیت انجام همه چیز مجازی “

تنظیمات مالی مالی همچنین جمع آوری کمک مالی و هزینه فرم های مالیات شانزده سی صندوق را با هم جمع می کند ، بنابراین نمی توان فهمید که یکی از این دو بخش در سال 2019 از نظر مالی چگونه کار کرده است. و گردآوری گروه های مختلف با هم می تواند ماسولیا خاطرنشان کرد ، برای ارائه انعطاف پذیری برای صرف پول ناشناس بیشتر مستقیم در سیاست ، به دلیل یک قانون IRS که سازمان های غیرانتفاعی را ملزم می کند بیش از نیمی از پول خود را برای فعالیت های سیاسی خرج کنند.

ماسولیا گفت: “برخی از گروه ها بسیار سیاسی هستند و برخی دیگر نه.” “بنابراین کسانی که از نظر سیاسی بسیار کمتر هستند منجر به کاهش سهم” کل “پول صرف شده برای سیاست می شوند و” این آنها را باز می کند تا بتوانند مستقیماً بیشتر صرف فعالیتهای سیاسی کنند. “

[ad_2]

منبع: https://outsidenews.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet