از بین رفتن تفرقه در اطراف پایگاه های متفقین لایحه دفاعی گسترده ای را تهدید می کنداین بحث اختلافاتی را در مجلس ایجاد کرده است ، زیرا بسیاری از دموکرات ها می گویند که آیا باید به این مسئله پایبند بمانید – حتی اگر این امر منجر به یک مبارزه علنی با ترامپ و تاخیر احتمالی در تصویب این لایحه تا اوایل سال آینده شود – صحبت از هسته اصلی ارزش های دموکراتیک است. . و برای بسیاری ، به ویژه قانون گذاران سیاه پوست و مترقی ، این یکی از مهمترین پیروزیهای قانونی است که می تواند پس از موج اعتراضات ملی در مورد ترور جورج فلوید و سایر سیاه پوستان آمریکایی توسط پلیس ، به قانون تبدیل شود.

این دموکراتها نگرانند که هر زبان سازشی بیش از حد رقیق شود تا بتواند واقعاً م effectiveثر واقع شود و می تواند چیزی همانند اختراع حمایت از تغییر نام پایگاه ها و تشویق دولت ورودی بایدن برای این کار باشد. اما در واقع نیازی به اقدام ندارد.

براون گفت: “این نام ها ، نام های همپیمان ، برای کاشتن تفرقه و نفرت برای انقیاد یک ملت قرار داده شد.” “ما قصد نداریم این مسئله را با برخی ایده های انتزاعی” اوه ، بیایید فقط صلح و هماهنگی را گسترش دهیم و نفرت را از بین ببریم “. … این باید روشن باشد. “

نماینده باربارا لی (دی-کالیفرنیا) ، یکی از ارشد ترقی خواه و عضو CBC ، گفت: دموکرات ها باید اطمینان حاصل کنند که این ماده در لایحه باقی مانده است ، “اگر مردم ، به نظر من اعضای حزب دموکرات ما ، به پایان دادن به نژادپرستی سیستمی متعهد هستند.” “

لی با اشاره به اینکه معتقد است اکثر دموکرات ها مایلند الگوی CBC را دنبال کنند ، گفت: “مهم این است که ما باید بجنگیم.” “آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم. بیایید امیدوار باشیم که جمهوریخواهان در سنا کار درستی انجام دهند. “

حتما بخوانید:
بایدن آنتونی بلینکن را به عنوان وزیر امور خارجه معرفی خواهد کرد

اما برخی از دموکرات ها می گویند سال آینده می توان کارهای بیشتری انجام داد و بایدن می تواند بسیاری از اینها را به تنهایی از طریق یک دستورالعمل اجرایی بدست آورد. معاون رئیس جمهور سابق از تلاش برای تغییر نام نام تاسیسات در طول مبارزات انتخاباتی پشتیبانی کرد.

و دیگر دموکرات ها می گویند این حزب آنقدر وقت را با بحث و جدال با یکدیگر می گذراند که موقعیت مذاکره خود را در مورد این موضوع تضعیف می کند – حتی اگر از حمایت دو حزب برای این ایده برخوردار شده باشد. آنها می گویند جمهوری خواهان باید دموکرات ها را محکم نگه دارند ، زیرا رئیس جمهور جمهوری خواه تلاش می کند تاریخ کنفدراسیون را بر خلاف میل حزب خود برای تأمین پایگاه خود حفظ کند.

در همین حال ، دموکرات های سنا در کمیته نیروهای مسلح ، اساساً در حفظ زبان برای تغییر نام پایگاه ها ، مانند مترقیانی مانند الیزابت وارن از ماساچوست تا تعدیل جو مانچین از ویرجینیای غربی ، با توجه به یک منبع آگاه ، متحد هستند.

وارن و 36 دموکرات سنا از مذاکره کنندگان خواستند که در اوایل ماه جاری در نامه ای مفاد لایحه نهایی را حفظ کنند. جک رید ، دموکرات نیروهای مسلح سنا از رد آیلند هفته گذشته در مصاحبه ای گفت که این ماده “باید در لایحه نهایی حفظ شود”.

این موضوع در اولویت اصلی کنگره کنگره است ، که هفته گذشته به اتفاق آرا رأی داد تا موضعی رسمی را اتخاذ کند که هر یک از این لایحه ها را به احترام کنفدراسیون ظرف سه سال به عنوان دارایی نظامی تغییر می دهد. از آنجا که دو حزب در نتیجه اصلاحات پلیس در بن بست قرار دارند ، تغییر نام پایگاه های متحدین ممکن است مهمترین زبان عدالت برای سیاه پوستان آمریکایی باشد که امسال امضا شده است.

حتما بخوانید:
اتحادیه اروپا به دنبال اتحاد ضدچینی با بایدن در زمینه فناوری است - POLITICO

لایحه سنا به پنتاگون سه سال فرصت می دهد تا نام پایگاه ها را تغییر دهد. خانه سریعتر که نویسنده آن جمهوری خواه براون و نبراسکا دون بیکن است ، این کار را فقط در یک سال انجام می دهد.

اما حتی پس از توافق جمهوری خواهان در پارلمان و سنا در تغییر نام پایگاه های کنفدراسیون در تابستان امسال ، مشکلات جدیدی وجود داشت.

هفته گذشته ، اسمیت گفت اعضای مجلس نمایندگان از پیشنهاد کندتر سنا برای حذف نام کنفدراسیون برای سه سال حمایت کردند ، اما نتیجه ای نداشت. او بهترین جمهوری خواهان سنا را پرتاب کرد که گفتند لایحه ای را که ترامپ برای پوشش رئیس جمهور وتو وتو می کند تصویب نمی کند.

اسمیت گفت: “در حال حاضر ، آنها از پذیرش زبان خودداری می کنند.”

با این حال ، او اظهار خوشبینی کرد که نمایندگان مجلس می توانند بر اختلافات خود غلبه کنند و 60 امین لایحه دفاعی را به موقع تصویب کنند.

اسمیت گفت: “تقریباً هر سال ، با یک یا دو مورد استثنا ، با مواردی روبرو می شویم که غیرقابل حل به نظر می رسند و سپس راهی پیدا می کنیم تا آنها را قابل استفاده کنیم.” “من در حال حاضر دقیقاً نمی دانم که این چیست ، اما ما دست از تلاش نمی کشیم.”

Burgess Everett و Andrew Desiderio در تهیه این گزارش مشارکت داشته اند.


منبع: https://outsidenews.ir