اتحادیه ها و دیگران می گویند معلمان باید در اولویت واکسن Covid باشندوی در نظری که با POLITICO به اشتراک گذاشت ، نوشت: “این واکسن باید به راحتی از طریق زمین در دسترس آنها باشد تا بتواند مدارس را به موقع و به موقع باز کند.”

کمیته مشورتی واکسن در روز سه شنبه توصیه کرد که اولین دوزهای واکسن کرونا ویروس به متخصصان مراقبت های بهداشتی و ساکنان مراکز مراقبت طولانی مدت برود و آنها را “فاز 1a” بنامد. اسلایدهای بحث و گفتگوی این هفته نشان می دهد که کمیته در حال بررسی بخش آموزش و سایر کارگران اصلی برای مرحله اولویت بعدی ، مرحله 1b است که وینگارتن گفت از وی پشتیبانی می کند.

کمیته توصیه های کامل خود را برای توزیع و استفاده از واکسن ها پس از تأیید FDA برای هر واکسنی اصلاح و نهایی می کند و سپس توصیه ها برای امضای آن به رابرت ردفیلد ، مدیر CDC می رود.

با توجه به عرضه اولیه محدود واکسن و شیوع روزافزون ایالات متحده ، اولویت بندی بسیار مهم خواهد بود. تاکنون 14 میلیون نفر در کشور آلوده شده و نزدیک به 276000 نفر جان خود را از دست داده اند.

دسترسی اولویت به واکسیناسیون برای بزرگسالان در سیستم های مدرسه “بسیار مهم” برای افتتاح کامل ساختمان های مدارس است – و ایجاد اعتماد به برنامه واکسیناسیون با جامعه آموزشی که به عنوان “فرستاده مورد اعتماد” ، AFT خدمت می کند. انجمن ملی آموزش را نوشت ؛ AASA ، انجمن ناظران مدارس ؛ و چندین گروه آموزشی دیگر در نامه ای روز دوشنبه به کمیته مشورتی CDC.

این گروه ها نوشتند: “دانش آموزان ما باید با خیال راحت به مدرسه برگردند ، معلمان می خواهند از آنها استقبال کنند و هیچ کس برای تحقق این امر نیازی به سلامتی آنها ندارد.”

حتما بخوانید:
برنامه تمرینی بدنسازی برای افزایش حجم و قدرت

دلیل اولویت بندی معلمان فقط از گروههای آموزشی نیست.

در کالیفرنیا ، یک زن و شوهر از قانون گذاران ایالتی روز دوشنبه گفتند که معلمان و کارکنان مدارس باید در صف واکسیناسیون Covid-19 پس از انجام خدمات درمانی و مراقبت های همزمان باشند.

فرماندار آریزونا ، داگ دوسی ، جمهوری خواه ، گفت كه معلمان در اولین ایالت وی هستند كه به همراه كارمندان بهداشتی عکس ها را دریافت می كنند.

وی روز چهارشنبه گفت: “ما می خواهیم مدارس ما باز باشد و از معلمان ما محافظت شود.” “ما می دانیم که معلمان ما ناامید هستند که با خیال راحت به کلاس های درس خود بازگردند. معلمان برای کشور ما ضروری هستند ، بنابراین طبق برنامه ما ، آنها در اولویت قرار می گیرند.”

حتی وقتی CDC توصیه های خود را صادر می کند ، اولویت های تخصیص در نهایت به مدیران بستگی دارد. Dan Domenech ، رئیس AASA ، انجمن ناظران مدارس ، گفت: “شما می توانید مطمئن باشید كه مدیران مختلف چیزهای مختلفی را توصیه می كنند.”

وی گفت که هنوز سوالاتی برای مدیران مدارس وجود دارد ، از جمله اینکه آیا مدارس می توانند واکسیناسیون معلمان را انجام دهند یا خیر. وی گفت: س questionال جدید دیگری که وجود دارد این است که آیا می توان واکسن را برای دانش آموزان مورد نیاز قرار داد ، به ویژه هنگامی که برخی والدین به فرزندان خود اجازه واکسیناسیون را نمی دهند.

وی درباره شیوع بیماری گفت: “ما سال گذشته شاهد وضعیت سرخک بودیم.” آنها واکسن سرخک نداشتند و بیمار شدند. “

حتما بخوانید:
بهترین نظرات تشک بادی: راهنمای خریدار

نظرات وینگارتن به کمیته معطوف به توصیه های مربوط به موج اول واکسن ها بود که اکنون این کمیته در حال بررسی است. وی گفت كه اطلاعات بیشتری در مورد مرحله بعدی تحویل واكسن ارائه خواهد داد ، اما در حال حاضر توصیه كرده است كه توزیع و اجرای واكسن ها با توجه به وضعیت مدرسه – اعم از باز یا برنامه ریزی برای افتتاح – در اولویت باشد.

وی همچنین کمیته را تشویق کرد که در مرحله 1b نه تنها دانش آموزان را به لیست نامزدهای اولویت ، بلکه همچنین خانواده های آنها اضافه کند.

وی در مصاحبه ای پیشنهاد نکرد بازگشایی مدارس وابسته به واکسن باشد. وینگارتن گفت طرحی را برای بازسازی ایمن مدارس ارتقا می دهد.

وی به POLITICO گفت: “به عنوان بخشی از افتتاح مدرسه ، واكسیناسیون باید برای این كودكان و این خانواده ها و این مربیان انجام شود ، تقریباً همانطور كه ​​در رابطه با ردیابی تماس با شما انجام می شود.”

دیوید لیم در این گزارش همکاری داشت.


منبع: https://outsidenews.ir