اتحادیه ها در انتخاب دبیر کار بایدن اختلاف نظر دارند

[ad_1]

یک مرد گفت که اختلاف بین والش و لوین دلیل این امر بود. این مرد که خواست نامش فاش نشود و در مورد گفتگوهای حساس صحبت کند ، گفت: “تعدادی از روسای جمهور به نوعی از کل ماجرا عصبانی بودند.”

مدتها پیش رهبران اتحادیه های کارگری انتظار داشتند که با توجه به حمایت از حق سازماندهی کارگران ، جای خود را در دولت بایدن بدست آورند – و وزارت کار نقش اصلی را در اجرای دستور کار گسترده بایدن برای کارگران ایفا خواهد کرد ، و این نقش را یک انتخاب آشکار قرار می دهد. برای توزین نیروی کار سازمان یافته. بایدن روز دوشنبه با ترامپ و رهبران اتحادیه بین المللی کارگران خدمات ، کارگران متحد خودرو ، فدراسیون آمریکا ، کارمندان ایالت ، شهرستان و شهرداری و کارگران غذا و بازرگانی دیدار کرد.

اما تقسیم اولیه نامزدهای احتمالی ممکن است برای بایدن انتخاب فردی برای جلب حمایت از همه جنبش کارگری دشوار باشد. همچنین مشخص نیست که آیا هر یک از نامزدهای مرد سفیدپوست مورد حمایت اتحادیه ها به اردوگاه بایدن ، که در تلاش است کابینه متنوعی ایجاد کند ، روی می آورد یا خیر.

همچنین برنی سندرز ، سناتور ورمونت ، که خواستگاری اردوگاه بایدن را دارد – و به گفته CNN ، AFL-CIO – در حالی که اصرار بر کار دارد ، در ترکیب این سمت قرار دارد. وزیر کار کالیفرنیا جولی سو ، که مورد تشویق اتحادیه های صنفی در ایالت خود قرار دارد ، یکی دیگر از مدعیان است.

بایدن و تیم او گفتند که آنها انتظار ندارند انتصاب های کابینه را به شکرگذاری نزدیک کنند و نزدیکان به انتقال می گویند گزارش های رهبران در سازمان های ارشد مانند خزانه داری و دولت احتمالاً به وزارت می رسد. زایمان

ترمکا در مصاحبه ای گفت که اتحادیه ها پشت هر کسی که بایدن انتخاب کند ، متحد می شوند.

وی گفت: “پس از نامزدی ، همه در یک صفحه قرار خواهند گرفت.” “زیرا شک ندارم شخصی که جو بایدن از او نام خواهد برد ، دوست م theثر کارگران خواهد بود و کار درستی را برای مردم کارگر انجام خواهد داد.”

هنوز هم ، ترومکا و دیگر اعضای جنبش کارگری در تلاشند انگشت شست خود را روی ترازو قرار دهند.

دو بزرگترین شرکت وابسته AFL-CIO ، فدراسیون آمریکایی معلمان و فدراسیون ایالتی آمریکا و فدراسیون های ایالتی ، ایالت و کارمندان شهرداری ، هفته گذشته وزن خود را پشت والش انداختند. ترامپ اگرچه والش را قبول نداشت ، اما گفت این یک “گزینه عالی” است.

اما همه در صف نیستند: اتحادیه صنفی کارگران اتومبیل و کارگران تاسیسات آمریکا روز سه شنبه نامه هایی را به تیم انتقالی بایدن ارسال کرد و از لوین ، عضو کمیته آموزش و کار پارلمان حمایت کرد. پرستاران ملی و پرستاران متحد آمریکایی نیز وزن خود را پشت سر لوین انداختند.

لوین نسبت به برخی دیگر از نامها ارتباط قوی تری با کار دارد ، با زمانی که به عنوان سازمان دهنده SEIU سپری شده و بیش از یک دهه در AFL-CIO کار کرده است. وی که فارغ التحصیل دانشکده حقوق هاروارد است ، در دوران کار دولت کلینتون در وزارت کار و به عنوان یک مقام ارشد در میشیگان تحت فرمانداری جنیفر گرانهلم سابق خدمت کرد.

وی گفت: “لوین هم دانش و هم تخصص و هم ارتباط جنبش كارگری و هم جنبش مترقی گسترده تر ، از جمله جنبش محیط زیست را دارد تا به عنوان یك محافظ واقعاً م effectiveثر و قوی از خانواده ها باشد.” برای سیاست اقتصادی ، تئا لی ، که با AFC-CIO با لوین کار می کرد ، به POLITICO گفت.

پس از اینکه پدرش ، سندر لوین ، نماینده سابق کنگره ، تصمیم گرفت برای کاندیداتوری مجدد انتخاب نشود ، لوین در سال 2018 به نمایندگی میشیگان در مجلس انتخاب شد. وی تاکنون به طور آشکار برای کار وزارت کار مبارزه نکرده است.

لوین در مصاحبه ای گفت: “اگر این اتفاق بیفتد نیروی من نیستم.” “من فروتن هستم که افرادی هستند که من ده ها سال در کنار هم کار کرده ام و گفته ام دوست دارند این اتفاق بیفتد.”

والش ، به نوبه خود ، قبل از شهردار شدن ، رئیس شورای ساختمان و ساختمان بوستون است ، اعتباراتی که می تواند به دولت بایدن کمک کند کارگران را از راهرو جذب کند: 75 درصد کارگران ساختمانی که کمک های سیاسی می کردند ، آنها را برای کارزار ریاست جمهوری ترامپ داد.

والش و بایدن همچنین یک رابطه شخصی مستند دارند: بایدن نه تنها در مراسم تحلیف شهردار در سال 2017 صحبت کرد ، بلکه این زوج در سالگرد حملات ماراتن ، تجمع کارگران Stop & Shop و حتی در یک جلسه شام

ترامپ گفت: “او دوست است و جو را می شناسد: آنها بارها با هم کار کرده اند.” “آنها ارتباطی دارند که به نظر من ضروری است.”

مقامات فعلی و سابق اتحادیه نسبت به افشای فساد تحت نظارت والش به عنوان شهردار ابراز نگرانی کرده اند ، از جمله یک مقام شهری که در سپتامبر 2019 به جرم خود قبول کرد و رشوه 50 هزار دلاری را پذیرفته است. اما ترومکا به سرعت آنها را برکنار کرد: ترومکا گفت: “این مزخرف است”. “هیچ ارتباطی با او نداشت.”

والش به نوبه خود لبهایش را جمع کرد.

وی در بیانیه ای گفت: “من از اهمیت دولت بایدن-هریس برای بوستون هیجان زده هستم.” گرچه من افتخار می كنم كه در میان افراد بسیار واجد شرایطی كه برای آنها در دولت بایدن نقش دارند نام برده شود ، اما من بر روی كار خود تمرکز می كنم شهردار بوستون. “

[ad_2]

منبع: https://outsidenews.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet