آیا ایالات متحده به درس سپاسگزاری کانادا گوش خواهد داد؟

[ad_1]

کارشناسان بهداشتی به سختی می خواهند به آمریکایی ها هشدار دهند که برای دیدن خانواده هایشان پرواز نکنند ، آموزش ندهند یا رانندگی نکنند ، و می گویند که تغییراتی که در رفتار معمول در فصل تعطیلات وجود دارد ، شام سنتی شکرگذاری می تواند منجر به هزاران تشییع جنازه کریسمس شود. .

بیش از 250،000 آمریکایی از ماه مارس بر اثر این بیماری درگذشتند. کانادا همه گیری را در مقایسه با همسایه خود در جنوب کنترل کرده است ، اما ناآرامی های جدید باعث شده مقامات در آنجا محتاط به نظر برسند.

پس از ثبت بیش از یک میلیون مورد جدید بیماری Covid در هفت روز ، یک هشدار اضطراری در مورد سفر در این هفته از مرکز کنترل و پیشگیری بیماری های ایالات متحده اعلام شد. برخی از فرمانداران و مقامات دولتی حتی صریح تر بوده اند: در خانه بمانید.

دکتر هنری واک ، رئیس حادثه در CDC Covid-19 ، گفت: “آنچه در معرض خطر است اساساً افزایش احتمال بیمار شدن یا بستری شدن در نزدیکی شما است.” “و در حوالی این تعطیلات ، ما تمایل داریم افرادی را از چندین نسل دور هم جمع کنیم.”

AAA پیش بینی می کند که سفر شکرگذاری از سال 2019 حداقل 10 درصد کاهش یابد – بزرگترین کاهش یک ساله پس از رکود اقتصادی سال 2008 – اما خاطرنشان می کند که CDC و دستورالعمل های دولت احتمالاً مسافران بالقوه بیشتری را برای ماندن در خانه ترغیب می کند. . با این حال بالاترین پایان این پیش بینی 50 میلیون آمریکایی است که باید با اتومبیل یا هواپیما بپرند تا با تمام وسایل و لوازم خانگی کنار میز بنشینند.

بنابراین در حالی که برخی از آمریکایی ها در حال برنامه ریزی Zoomsgiving هستند ، کانادایی ها پس از شکرگذاری با موجی روبرو هستند. و اکنون ، صحبت در مورد کریسمس افتضاح است.

پروژه های جدید مدل سازی بهداشت عمومی که در آن کانادا می تواند تا پایان ماه دسامبر 60،000 مورد جدید Covid را مشاهده کند – بیش از ده برابر بیشتر از سطح فعلی – اگر افراد تماس خود را افزایش دهند و تعطیلات را به طور معمول جشن بگیرند. بر اساس تخمین ها ، حتی وضعیت موجود در کانادایی ها می تواند به بیش از 20 هزار مورد در روز منجر شود یا حدود 5 برابر بیشتر از امروز. اعداد فراری تا حدی به وقایع شکرگذاری نسبت داده می شوند.

ترودو روز جمعه از کانادایی ها خواست که در خانه بمانند و اگر می توانند از سفر خودداری کنند. وی گفت: در هفته های آینده باید این منحنی را تراز کنیم.

این اظهارنظرها تغییر مهمی در لحن نخست وزیری بود که وی در پاییز به کانادایی ها پیشنهاد کرد که به شرط کج شدن “کریسمس شلیک کنند”. ترودو روز جمعه گفت: “همه ما می خواهیم امتحان کنیم و عادی ترین کریسمس را داشته باشیم ، گرچه کریسمس عادی ، صراحتاً ، کاملاً دور از ذهن است.”

نخست وزیران استانی از ترس خسارت بیشتر به اقتصاد ، تمایلی به اعمال اقدامات سخت بهاری بر ساکنان خود ندارند. با این حال ، با تشدید پرونده ها ، برخی با محدودیت های بیشتری معاشقه کرده اند – انتاریو به تازگی محاصره جدیدی را در نقاط داغ اعلام کرده است و کبک قصد دارد به مدت چهار روز در حدود کریسمس به عنوان نامزد خود ، 10 نفر را جمع کند. ساکنان قرنطینه خود یک هفته قبل و بعد از وقایع.

در ایالات متحده ، فرمانداران به طور فزاینده ای محدودیت هایی را در اجتماعات عمومی و خصوصی و آزمایش و شرایط قرنطینه برای کسانی که سفر به خارج از ایالت را انتخاب می کنند اعمال می کنند.

روز سه شنبه یک گروه دو طرفه از فرمانداران غرب میانه از ساکنان خواست تا هنگام برگزاری این هفته از دستورالعمل های بهداشت عمومی پیروی کنند. نیوجرسی محدودیت خود را در اجتماعات داخلی برای 10 نفر افزایش داده است ، همان چیزی که نیویورک برای جلسات داخل و خارج از منزل نیاز دارد. کالیفرنیا ، پرجمعیت ترین کشور این کشور ، اکنون ساعت 10 شب ممنوعیت رفت و آمد منع شده است.

چندین ایالت ، از جمله آلاسکا ، کالیفرنیا ، کانکتیکات ، هاوایی ، ماین ، ماساچوست و ورمونت ، الزامات قرنطینه یا آزمایش را برای بازدید کنندگان خارج از ایالت در نظر گرفته اند. اما آستانه ها به سختی یکسان هستند و به سختی می توان شرایط را برآورده کرد.

در هر دو کشور ، تعطیلات همزمان با خستگی روز افزون کوید و هوای سردتر است که اجتماعات داخلی را به راه می اندازد ، عواملی که قطعاً جهش ها را دامن می زنند. گزارشات ضد و نقیض مقامات دولتی درباره چگونگی نزدیک شدن به فصل تعطیلات را به این موارد اضافه کنید و کانادا و ایالات متحده دستورالعمل هایی برای فاجعه احتمالی دارند.

روز چهارشنبه ، مقامات ارشد ترامپ از آمریکایی ها خواستند که به دستورالعمل های CDC و دستورالعمل های ایالتی و محلی پایبند باشند. در همان روز ، سخنگوی کاخ سفید هشدارهای سفر در سطح ایالت را “اورول” توصیف کرد – اگرچه رئیس جمهور پاسخ همه گیر را به سطوح پایین تر دولت واگذار کرد. مشاور تجاری ترامپ ، پیتر ناوارو ، روز جمعه مسدود کردن فرمانداران دموکرات را “مالیات برگشتی” بر فقرا خواند. “

حتی سخنان تعطیلات ترودو و واکنش دولت به ویروس با گذشت زمان تغییر کرده است.

هنگامی که مقامات دولتی و بهداشتی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویروس در آنجا بودند ، بیشتر کانادا در بهار تعطیل شد. اکنون ، در موج دوم در کشور ، ترودو به استان های مسئول ارائه خدمات بهداشتی در کانادا اجازه داده است تا در تصمیم گیری در مورد محدودیت های مورد نیاز در حوزه های قضایی خود پیشگام باشند. وی با اصرار بر غیر ضروری بودن این قانون ، استناد به قانونی را که به دولت فدرال امکان کنترل بیشتر قفل شدن کل کشور را می دهد ، متوقف کرد ، هرچند شروع به اصرار برخی از استان ها برای حفاظت از شهروندان خود کرد.

و اکنون تلاش های ترودو و ترزا تام ، مدیر ارشد بهداشت عمومی کانادا ، برای نجات کریسمس ، مطابق آخرین مدل ها رنگ آمیزی شده است.

ترودو در اوایل این هفته هشدار داد که فصل تعطیلات “بسته به عوامل خاص” امسال متفاوت خواهد بود – “در کدام منطقه از کشور هستید ، مردم از حالا تا تعطیلات چه کاری می توانند انجام دهند تا منحنی را کاهش دهند ، تعداد موارد “

در آنجا ، وی به کانادایی ها پیشنهاد کرد که “در مورد انتظاراتی که برای گذراندن کریسمس با یکدیگر دارند باید با اعضای خانواده” صحبت کنند “، از جمله اینکه تماس با افراد خارج از خانه آنها برای 14 روز قبل از ملاقات قبل از ملاقات یا استفاده از ماسک در داخل ، قطع شود.

وی روز جمعه گفت: “ما هر فرصتی داریم که منحنی را تحریف کنیم.”

با آمریکایی های مشتاق دیدن دوستان و خانواده ، صنعت گردشگری در این هفته مجبور بود از مرز ترویج سفر هوایی به عنوان ایمن و شناخت خطرات سلامتی سفر در تعطیلات به نقل از بهترین پزشكان این كشور عبور كند.

راجر داو ، رئیس و مدیرعامل گردشگری ایالات متحده ، گفت: “CDC به مردم توصیه كرده است كه در برنامه های سفر خود تجدید نظر كنند. این امر همچنین بر نیاز به داشتن هوشمندی و هوشیاری نسبت به پروتكل های ایمنی و بهداشتی در صورت تصمیم به سفر تأكید می كند.” اتحادیه.

“ترجیح می دهم اکنون کمی کمتر سفر کنم تا سریعتر به جاده برگردم.”

خود مینتز در این گزارش سهیم بود.

[ad_2]

منبع: https://outsidenews.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet