آلمان برای کریسمس به تعویق می افتد ، اما محدودیت های ویروس کرونا همچنان ادامه دارد – POLITICO

[ad_1]

برلین – آنگلا مرکل ، صدراعظم روز چهارشنبه گفت ، محدودیت ویروس کرونا در آلمان در سال جدید ادامه خواهد داشت ، اما در فصل تعطیلات اندکی کاهش می یابد.

مرکل پس از هفت ساعت کنفرانس ویدیویی با رهبران 16 منطقه آلمان برای بحث درباره محدودیت ها گفت: “ما به تلاش بیشتری نیاز داریم: صبر ، همبستگی و نظم به شدت در حال آزمایش است.”

جلسات با دوستان و اقوام تا 20 دسامبر به یک خانوار دیگر و حداکثر 5 نفر محدود می شود ، در حالی که بارها ، رستوران ها و سالن های بدنسازی بسته خواهند بود.

مرکل گفت ، مدارس باز خواهند ماند ، اگرچه اقدامات ویژه ای می تواند در مناطقی که میزان بالای عفونت دارند انجام شود.

برای دوره کریسمس ، مرکل گفت که رهبران منطقه توافق کرده اند که حداکثر از 23 دسامبر تا 1 ژانویه جلسات حداکثر 10 نفر را که کودکان خردسال نیز شامل آنها نیست ، بگذارند.

وی گفت محدودیت ها احتمالاً در سال 2021 ادامه خواهد یافت. جلسه ارزیابی محدودیت های دیگر قبل از کریسمس برگزار می شود.

روز چهارشنبه ، م Instituteسسه رابرت کوچ ، مرکز کنترل بیماری کشور ، 18،633 مورد جدید را در سراسر کشور با 410 مرگ گزارش داد. در صورت ادامه میزان آلودگی فعلی ، آلمان در آخر هفته 1 میلیون مورد را پشت سر می گذارد.

مرکل گفت: “پشت این آمار ، سرنوشت های انسانی قرار دارد ، زندگی هایی که خیلی زود پایان می یابند.”[ad_2]

منبع: https://outsidenews.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet